top of page
Search
  • novusafederacija

Nodibināta Lielbritānijas Novusa federācija.

27.aprīlī Birmingemas Novusa klubs un “Novuss Pool Game” Londonas klubs nodibināja Lielbritānijas Novusa federāciju (angliskais nosaukums – Great Britain Novuss federation). Tas ir nākamais solis mūsu kopējo mērķu sasniegšanai, lai pilnvērtīgi popularizētu novusu Lielbritānijā un pasaulē.

Lielbritānijas Novusa federācijas svinīgajā pasākumā abu klubu prezidenti Linards Lībietis un Aleksejs Kaļiņins parakstīja simbolisko protokolu, kas apliecina federācijas izveidi.

Tika apstiprināti Lielbritānijas Novusa federācijas statūti un ievēlēta federācijas vadība. Par Lielbritānijas Novusa federācijas prezidenti tika ievēlēta Judīte Ūbele, par viceprezidentu - Aleksejs Kaļiņins. Tāpat amatā tika iecelts Lielbritānijas Novusa federācijas ģenerālsekretārs – šis amats uzticēts Linardam Lībietim.

Lielbritānijas Novusa federācija plāno tuvākajā laikā izveidot federācijas stratēģiju un darbības plānu, iekļauties Lielbritānijas un starptautiskajās sporta organizācijās, un pats galvenais - aicināt citus Lielbritānijas Novusa klubus pievienoties Lielbritānijas Novusa federācijai.7 views0 comments

Bình luận


bottom of page