top of page
Search
  • novusafederacija

LNF kopsapulcē ievēl jaunu valdi un lemj par starptautisko sacensību organizēšanu

Aizgājušā gada nogalē norisinājās Liebritānijas Novusa federācijas (LNF) kopsapulce, kurā tika arī ievēlēta jauna valde. LNF prezidenta amata pienākumus arī turpmāk pildīs Aleksejs Kaļiņins (Novuss Pool Games Londonas klubs), par prezidenta vietnieku ievēlēts Ingmārs Čaklais (Birmingemas Novusa klubs), bet par Valdes locekļiem Linards Lībietis (Novusa klubs “Koventrī Roveri”), Mārtiņš Vīksna (Birmingemas Novusa klubs) un Normunds Stepiņs (Novusa klubs "Iceberg”), LNF administratīvos pienākumus veiks Dace Čaklā, kura turpinās pildīt organizācijas ģenerālsekretāres pienākumus.

Kopsapulcē tika izskatīti dažādi saimnieciskie un organizatoriskie jautājumi, kā arī pieņemti LNF statūti jaunā redakcijā. Tā kā LNF ir Lielbritānijas Novusa pārstāvis Starptautiskajā Novusa sporta organizāciju federācijā (FINSO), tad LNF ir uzticēts organizēt Lielbritānijas posmu, kas notiks 2022.gada rudenī Londonā. Kkad konkrēti datumi tiks saskaņoti ar FINSO, posms tiks izsludināts un novusa spēlētāji no visas pasaules tiks aicināti uz Angliju. Vienlaicīgi ar FINSO posmu notiks Lielbritānijas Novusa čempionāts “Lāčplēsis”, kurā noskaidros arī labākos novusa spēlētājus Lielbritānijā.

Jaunā LNF aicina visus novusa entuzaistus Lielbritānijā plašināt savu atbalstītāju un dalībnieku loku, veidot jaunus klubus, lai kopējiem spēkiem 2026.gadā nosvinētu Novusa 100-gadi ar novusu kā oficiālu Lielbritānijas sporta veidu.14 views0 comments

Comments


bottom of page